مردم سراوان، ناراضی از پرسنل بیمارستان رازی/ برخورد ناپسندی که نمک زخم بیماران شده است

برخورد ناپسند و بدرفتاری برخی از پرسنل بیمارستان رازی سراوان با بیماران و همراهان آنها، باعث اعتراض مردم این شهرستان شده است.

به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون؛ مدتی است که‌ شهروندان سراوانی از برخورد بد و زننده بعضی از پرسنل و کارکنان بیمارستان رازی این شهرستان گلایه مند هستند و صدای اعتراض بیماران و همراهان آنها ازگوشه و کنار شهر و حتی در فضای مجازی نیز به گوش می رسد.

از آنجایی که متخصصین، پزشکان، پرستاران و کارکنان بیمارستان باید با بیماران و همراهان آنان که فشار های روحی و روانی زیادی را تحمل می کنند، به نرمی برخورد کنند اما گویا این مسئله در سراوان به گونه ای دیگر رقم می خورد.

بگونه ای که این رفتارهای ناپسند و بدرفتاری دردی را بر درد های بیماران دردمند نیز اضافه می کند. در همین خصوص یکی از شهروندان سراوانی طی تماس تلفنی که با این پایگاه خبری داشته است، ضمن ابراز گلایه مندی از برخورد بعضی از پرسنل کادر درمانی بیمارستان رازی، گفت:

برای تزریق آمپول پنی سیلین به مرکز تزریقات این بیمارستان مراجعه کرده که‌ با برخورد زننده پرسنل این بیمارستان مواجه شده است. وی با بیان اینکه به فردی که تزریقات انجام می داده، گفته است که‌ نباید اول تست گرفته شود شاید من حساسیت داشته باشم، اضافه کرد: که‌ پرسنل بیمارستان گفته است، همینی که هست نمی خواهید بروید جای دیگر برایتان انجام دهد.

این شهروند سراوانی خاطر نشان کرد: شخص تزریق کننده در پایان گفته که اورژانس نزدیک است اگر مشکلی پیش بیایید به آنجا منتقل می‌شوید. حال این شهروند سراوانی خواهان پیگیری این موضوع و برطرف شدن این معضل از سوی مسئولین مربوطه شده است.

منسوخ شدن تست پنی سیلین کهن سال رئیس بیمارستان رازی سراوان در گفت و گو با شستون در این خصوص اذعان داشت: تست پنی سیلین علمی نیست و مدت هاست که منسوخ شده است.

وی افزود: کمبود نیروی پرستار موجب افزایش فشار کاری بر روی پرسنل شده است و عدم دریافت کارانه به مدت یکسال می تواند از دلایل بدرفتاری پرسنل بیمارستان باشد و عدم همکاری شرکت های بیمه را از دلایل پرداخت نشدن کارانه های کارمندان عنوان کرد.

رئیس بیمارستان رازی شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: معتقد هستم که باید حرمت بیماران و مراجعه کنندگان به مراکز درمانی حفظ شود زیرا آنهاهم آن لحظه در شرایط سخت روحی به سر می برند.

کهن سال به افزایش تعاملات فردی در بیمارستان اشاره کرد و گفت: بیمارستان سراوان دارای محدودیت هایی هست و نمی توان مانند بیمارستان های کلان شهرها به مردم خدمات ارائه کرد اما تا حد ممکن سعی بر این است که رضایتمندی مردم جلب شود.

وی در پایان از مردم خواست تا افرادی را که بدرفتاری از آنان سر زده است را به آنها معرفی کنند تا موضوع پیگیری شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا