آخرین جزئیات از کشته شدن 8 تن از مرزبانان نیروی انتظامی (گروه سرکوبگر مرصاد) دیروز دوشنبه/ گروه مهاجم خودروی ماموران را هم به آتش کشیدند

بعد از حمله مهاجمین و تیراندازی به سمت ماموران نیروی انتظامی در نهایت مهاجمین بعد از به هلاکت رساندن نیروهای نظلمی هنگ مرزی، اقدام به آتش زدن خودروی آنها کرده و از محل متواری می شوند.
آخرین جزئیات از شهادت 8 تن از مرزبانان نیروی انتظامی/ اشرار خودروی ماموران را هم به آتش کشیدند
آخرین جزئیات از شهادت 8 تن از مرزبانان نیروی انتظامی/ اشرار خودروی ماموران را هم به آتش کشیدند
به گزارش سرویس سیاسی عصر هامون به نقل از راه دانا، شب گذشته بود که خبر رسید تعدادی از نیروهای مرزبانی مستقر در منطقه نگور سیستان و بلوچستان توسط اشرار مسلح به شهادت رسیدند و شهدای این حادثه شامل 4 سرباز نیروی انتظامی و 3 نفر نیروی کادر بودند. اما ساعاتی پس از این حادثه یک تن از سربازان دیگر حاضر در محل حادثه نیز بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

حوالی ساعت 17:30 روز گذشته 8 نفر از ماموران هنگ مرزی در منطقه نگور سیستان و بلوچستان در محدوده میل 240 توسط یک دستگاه تویوتا لندکروز در حرکت به بودند که در کمین گروهی از اشرار مسلح قرار می گیرند.

بعد از حمله اشرار و تیراندازی به سمت ماموران نیروی انتظامی در نهایت اشرار بعد از به شهادت رساندن نیروهای خدوم هنگ مرزی، اقدام به آتش زدن خودروی آنها کرده و از محل متواری می شوند.

گروهک تروریستی موسوم به جیش العدل مسئولیت این اقدام تروریستی را بر عهده گرفته است.

شهیدان باقری، امام دادی و حسینی از جمله شهدای حادثه تروریستی شب گذشته استان سیستان و بلوچستان بودند.

اسامی این کشته شدگان به شرح ذیل است. ستوان دوم مهران اقراع از مشهد، ستوان دوم علی امام دادی رضوی از مشهد، گروهبان یکم رضا حسینی از مشهد و سربازان وظیفه فرزاد اسماعیل زاده از یزد، میلاد جور از گلستان، حسن بیاتی از شهرستان اراک، محمد احمدی و عباس مهراندوز هر دو از مشهد بودند که در این درگیری کشته شدند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا