اسامی129 نامزد تاییدصلاحیت شده در 6 حوزه انتخابیه سیستان و بلوچستان

با اعلام رسمی نتایج تایید صلاحیت از سوی شورای نگهبان اسامی کامل داوطلبان تایید صلاحیت شده در استان سیستان و بلوچستان منتشر شد.

به گزارش عصرهامون، از مجموع 299 داوطلب که برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویس کرده بودند در نهایت 129نفر از سوی شورای نگهبان تایید شدند.
در این رابطه علی اصغر جمشیدنژاد رئیس ستاد انتخابات استان سیستان و بلوچستان گفت: از این تعداد سه نفر به نام های حبیب الله براهویی مقدم و عبدالواحد شهنوازی از حوزه زاهدان و حمید گمشادزهی از حوزه خاش با مراجعه به فرمانداری انصراف خود را اعلام کردند.
وی ادامه داد: همچنین دو نفر به نام های مهین اسمعیل زهی و گلمحمد بامری در حوزه های دیگر نام نویسی کرده بودند که به شهرستانهای چابهار و ایرانشهر انتقال یافتند اما انتقال آنان در حال بررسی است.
وی گفت: داوطلبان تایید شده از روز 29 بهمن به مدت یک هفته مجاز به اجرای برنامه های تبلیغاتی خواهند بود.
وی آخرین لیست تایید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان را به تفکیک حوزه ها به شرح زیر اعلام کرد:
حوزه انتخابیه زاهدان
1- رسول دانش نارویی
2- محمد دیوجان
3-فداحسین مالکی
4- احمد میرشکاری
5- حامد ریگی
6- حسین دادزری
7- ناصر کاشانی
8- محمدگل عیسی زهی
9- اسحاق کرد
10- احسان ریگی
11- علی محمدپناهی
12- محمدحسین ریگی
13- فرهاد فراهی
14- مسعود سرگلزایی
15- حبیب الله بارانی
16- حسینعلی شهریاری
17- عیسی پاینده
18- عبدالواحد شهنوازی
19- محمدرضا وظیفه
20- اسکندر میر بلوچ
21- یاسر کهرازه
22- خالد کهرازه
23- محمد طوفانی شهرکی
24- حبیب الله براهوئی مقدم
25- منصور شیحکی
26- سید حمزه احمدی
27- علیرضا کهرازهی
28- حبیب الرحمن جمشید زهی دجنگی
29- ابوذر شهرکی کیا
30- فرشاد گرگیج
31- سلطانعلی میر
32- مهری عباس زاده محمودی
33- عبدالرحمن مشکین خود
34- محمد شهرکی
35- میثم برازنده
36- فاطمه زیرکی
37- ابراهیم ریگی
38- غلامرضا عزیزیان
39- علیم یارمحمدی
40- امین نصری
41- حسین یاوریان

حوزه انتخابیه زابل
1- نرجس حسینی طباطبایی
2- حسین زاهدی
3- مهناز سارانی
4- احمد قنبری
5- حبیب الله دهمرده
6- غلامعلی خمر
7- غلامرضا ضیایی
8- شیرعلی کوهکن
9- محمدصیادی
10- فرهاد شهرکی
11- زهرا محبی
12- حلیمه عالی
13- احمدعلی کیخا
14- سیدباقر حسینی
15- احمد نهتانی
16- محمدرضا پودینه
17- هادی میرشکار
18- میثم میری
19- علی جهانتیغ
20- غلامرضا خمرانی
21- حسن سراوانی سنجری

حوزه انتخابیه خاش
1- علی کرد
2- حمیدرضا شهرکی
3- حمید گمشادزهی
4- محمدایوب ریگی
5- ژاله ریگی
6- اسحاق هاشمزهی
7- پیرمحمدادیبی

حوزه انتخابیه سراوان
1- موسی سپاهیان
2- فریده یوسفی
3- محمد سپاهی
4- محمدباسط درازهی
5- هدایت الله میرمرادزهی
6- نسترن بارانزهی
7- عبدالمجید امراء شستان
8- رحمن بخش بهرام زهی

حوزه انتخابیه ایرانشهر
1- عبدالستار نارویی
2- غلامرضا محمدجهانگیری
3- سعید دامنی
4- مسعود رئیسی
5- نبی بخش کرد
6- مهراب طوقی
7- رحمت شکری
8- خدابخش رئیسی
9- دادرحمن بامری
10- ابراهیم افرازه
11- محمدشریف دلمرادزائی
12- شیرمحمد خدایاری
13- سائمه آسکانی
14- سیدکاظم سجادی
15- محمدسعید اربابی
16- حمزه افرازه
17- درویش رئیسی
18- محسن ملازائی
19- کامبیر باختری
20- عبدالرشید درخانی
21- عبدالماجد حسین زئی
22- محمدصالح مزارزئی
23-محمدمیرزا نوائی
24- فرخنده بساوند
25- گل محمد بامری

حوزه انتخابیه چابهار
1- عبدالغنی میهن خواه
2- آزیر بلوچ
3- عبدالغفور حوت
4- عبدالغفور ایران نژاد
5- عبدالحکیم حوت
6- عبدالمجید میهن خواه
7- سینا رحمت طلب ضیایری
8- شهداد وحیدی فرد
9- محمدایوب جدگال
10- عطاء الله دادگر
11- محمد یعقوب حوت
12- نواز بلوچزهی
13- گل سخن شهری بر آبادی
14- نورمحمد مستفی
15- عبدالحق میرنیا
16- پروین عباسی خلیل سرائی
17- محمدنور دلوشی
18- عبدالطیف بارانی
19- یاسر خانی سریزدی
20- حامد بیجارزهی
21- فیض محمدبالال
22- کمال بلوچ شارکی
23- شهلا پویا مقدم
24- گلناز شه بخش
25- محمد شعیب عارفی
26- عبدالقیوم پذیرش
27- مهین اسمعیل زائی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن