اطلاعیه

حزب مردم بلوچستان هرگونه بی احترامی به اعتقادات و مقدسات دینی مردم را مذموم میداند و آنرا محکوم میکند.

انسان و اعتقادات دینی و مقدسات آنها نزد حزب مردم همواره محترم هستند. اعضای حزب مردم خود بخشی از اعضای جامعه بلوچستان هستند و مسئولانه به این اصل پایبند میباشند. با هر عضوی در هر سطحی در صورت انجام عملی خلاف این اصل و اصول دیگر با او طبق آئین نامه حزب برخورد کتبی میشود و نهایتاً در صورت تکرار اخراج میگردد.

حزب اعلام میدارد: شخصی که در فضای مجازی متهم به انجام چنین عملی شده است هیچگونه وابستگی ای با حزب مردم بلوچستان ندارد و شخصاً مسئول نوشتارخود در فضای مجازی هستند.

حضور در تظاهرات اعتراضی حزب مردم در دفاع از حقوق مردم ستمدیده بلوچ برای همگان آزاد بوده و این دلیلی که همه شرکت کنندگان در تظاهرات عضو حزب باشد نیست. افرادی مختلف حتی مردم غیر بلوچ بنا به دلایل مختلف با حمل پرچم بلوچستان در تظاهرات حزب شرکت نموده و شرکت مینمایند.

حزب مردم خود را صدای رسای مردم ستمدیده بلوچ که خود ازمیان آنها برخواسته است میداند و عوامل این ستمگری را در سطح بین المللی افشا میکند.

عوامل جمهوری اسلامی در رنگ های گوناگون به موازات سیاست های نظام همواره سعی در متهم نمودن من درآوری حزب برای ایجاد جو بدبینی و ایجاد اختلاف با هدف متوقف نمودن فعالیت های حزب عمل نموده است. در این راستا بعضی از روی ناآگاهی، بعضی از روی خودمحوربینی، بعضی برای مطرح نمودن خود، بعضی هستی خود را در نیستی حزب میدانند، عملاً دست به تبلیغات تخریبی مسموم دروغین که میتواند در راستای منافع نظام باشند زده اند.

حزب مردم از انتقاد سازنده حمایت میکند و آنرا وسیله ای برای دیدن و برطرف نمودن کاستی ها میداند و دست چنین منتقدانی را میفشارد.

حزب مردم بلوچستان از همه بزرگوارانی که خود را بلوچ و حافظ منافع بلوچ میدانند تقاضا مینماید قبل از آنکه حزب را به چیزی متهم یا منتسب نمایند، برای صحت و سقم و رفع ابهام با حزب تماس حاصل نمایند تا از اصطکاک بیمورد که باعث کندی حرکت مبارزات میشود جلوگیری شود.

حزب مردم بلوچستان

آگوست ۲۰۱۸

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا