امیری: اعضای یک تیم ضدامنیتی در سیستان و بلوچستان شناسایی و بازداشت شدند !

خبرگزاری هرانا – سخنگوی وزارت کشور از شناسایی و بازداشت اعضای یک تیم ضدامنیتی در سیستان و بلوچستان خبر داد.
به گزارش هرانا به نقل از تسنیم؛ حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور صبح امروز دوشنبه طی سخنانی در یک نشست خبری با اشاره به برنامه‌های وزارت کشور در حوزه امنیتی تصریح کرد: منطقه و اطراف کشور ما شرایط خوبی ندارند اما با این حال ما در داخل کشور از امنیت خوبی برخوردار هستیم، ‌ باوجود اینکه داعش در کشورهای همسایه ما از جمله عراق و سوریه بخش‌هایی را تصرف کرده بود اما ما از امنیت کامل و خوبی برخوردار بودیم.

امیری با بیان «دستاوردهای خوبی در حوزه امنیت داشته‌ایم» به اوضاع امنیتی استان سیستان و بلوچستان اشاره و اضافه کرد: در استان سیستان و بلوچستان یک تیم که یک دهه عامل ضدامنیتی بودند شناسایی و دستگیر شده‌اند‎، علاوه بر آن نیز در استان‌های مانند کرمانشاه، کردستان و سیستان و بلوچستان بر اساس سلسله اقدامات، افراد عضو گروهگ‌های تروریستی در حال تسلیم‌شدن هستند و این آمار همچنان رو به افزایش است‎.

امیری ادامه داد: درخصوص حوادث شیراز نیز یک فیلم ۲۰ دقیقه‌ای در حال بررسی است ولی هیچ‌کس تا الآن بازداشت نشده است‎. در این فیلم همه چهره‌ها مشخص هستند و جمعیتی حدود ۵۰ الی ۲۰۰ نفر در حمله به نماینده محترم مجلس آقای مطهری تخمین زده می‌شود‎.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا