قتل دو بلوچ توسط نيروههاي انتظامي و زدن مارک قاچاقچی به آنان

مأموران انتظامي سيستان و بلوچستان نيز روز گذشته، 150 نفر از اتباع بيگانه افغاني را که غيرمجاز از مرزها وارد کشور شدند، شناسايي و دستگير کردند

مأموران انتظامي سيستان و بلوچستان نيز روز گذشته، 150 نفر از اتباع بيگانه افغاني را که غيرمجاز از مرزها وارد کشور شدند، شناسايي و دستگير کردند. ورود اتباع بيگانه غيرمجاز از مناطق شرقي به کشور ـ که عموما از شهروندان کشور افغانستان هستند ـ باعث بروز مشکلاتي شده است

در درگيري روز گذشته بين مأموران نيروي انتظامي با قاچاقچيان مسلح مواد مخدر، دو قاچاقچي که قصد ورود مقادير زيادي مواد مخدر به کشور را داشتند، به هلاکت رسيدند و مقادير بسياري هروئين از اين افراد کشف شد.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، اين درگيري که بين مأموران هنگ مرزي تايباد با قاچاقچيان مواد مخدر رخ داد، مقادير بسياري مواد مخدر هروئين از قاچاقچيان کشف شد.
بنا بر اين گزارش، در پاکسازي صورت‌گرفته از محل، چندين قبضه اسلحه و مقاديري فشنگ نيز به وسيله مأموران کشف شد.

همچنين مأموران انتظامي سيستان و بلوچستان نيز روز گذشته، 150 نفر از اتباع بيگانه افغاني را که غيرمجاز از مرزها وارد کشور شدند، شناسايي و دستگير کردند.

گفتني است، ورود اتباع بيگانه غيرمجاز از مناطق شرقي به کشور ـ که عموما از شهروندان کشور افغانستان هستند ـ باعث بروز مشکلاتي شده است؛ بنابراين، مي‌طلبد با برخورد جدي با اين افراد و بالا بردن هزينه جرم، اقدامات کارسازي در اين زمينه انجام دهند.

http://www.tabnak.ir/pages/?cid=31676

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا