همبستگی معلمان استان سیستان و بلوچستان با معلمان دیگر مناطق کشور

تعدادی از فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان با امضاء نامه ای مجازی هم بستگی و هم صدایی خود را با فرهنگیان سایر مناطق کشور اعلام کردند.
همبستگی معلمان استان سیستان و بلوچستان با معلمان دیگر مناطق کشور

به گزارش بلوچ پرس، متن نامه و اسامی امضاء کنندکان به شرح ذیل است؛
بسمه تعالی
با سلام
موضوع: “اعلام هم بستگی و هم صدایی فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان با فرهنگیان سایر مناطق کشور”

با احترام ما فرهنگیان این استان در اعتراض به وضعیت حقوقی و معیشتی این قشر با سایر همکاران کشور مجددا اعلام هم بستگی و هم صدایی می نماییم.
در این دردنامه لازم به توضیح مجدد نمی بینیم که از جایگاه معلم حرف بزنیم و یا دردهایش را برشماریم فقط صحبتمان یک چیز است و این بار روی سخنمان با بزرگان کشور من جمله بزرگان دولت تدبیر و امید است،از شما دولتمردان میخواهیم قدری تامل کنید و گذری به گذشته ای نه چندان دور بزنید و وعده ها را مجدد برشمرید.
همان وعده های رنگینی که در ایام انتخابات به قشر عظیم و زحمت کش فرهنگیان میدادید،این بار از شما میخواهیم که به ندای وجدانتان گوش فرادهید و نمره ای به تحقق وعده های خویش دهید.
ما فرهنگیان از شما دست اندرکاران نظام مقدس و دولت کریمه انتظار نداریم که خود را با دنیا هماهنگ کنید و مانند کشورهای توسعه یافته ای چون آلمان،ژاپن وغیره حقوق معلمان را در جایگاه نخست کارمندان دولت قرار دهید،البته برای آنان که قدر آموزش را میدانند و درک کرده اند که سنگ زیربنای هر جامعه ای به دستان پرتوان معلمان گذاشته میشود این امر کوچکترین کاری است که برای این قشر انجام میدهند چرا که پذیرفته اند یک معلم به جز دغدغه ی آموزش نباید کوچکترین دغدغه ی دیگری داشته باشد.
حداقل انتظار ما از شما دولتمردان این است که “عدالت” را به معنای واقعی در بین تمامی کارکنان دولت اجرا نماییدهم در بحث حقوق و هم تسهیلات اعطایی.
چنان نباشد که تمامی فرهنگیان احکامشان مبالغی زیر خط فقر اعلام شده باشد و همواره شرمنده ی زن و فرزند و مهمان باشند!!
چنان نباشد که برای داشتن بیمه ای کامل و جامع که همه ی دست اندکاران پزشکی و بهداشت قبولش داشته باشند حسرت به دل بمانند!!
چنان نباشد که حقوق،تسهیلات،حق مسکن و هزاران بند دیگر از مزایای دریافتی سایر کارکنان را ببینند و حسرت بخورند!!
چنان نباشد که عده ای از کارکنان طی چند سال بالای ده ها میلیون وام مسکن و خودرو و ضروری و غیره دریافت کنند و جمع اقساطشان زیر یک تومان باشد(چیزی کمتر از یک سوم حقوقشان) و ما فرهنگیان فقط یک وام مساعده در ادارات مناطقمان داشته باشیم آن هم با مبلغ نهایتا ۲ میلیون تومان و بازپرداخت ماهیانه ۵۰۰ هزار تومان طی فقط چهار ماه!!
اگر بخواهیم دردنامه را کامل کنیم هزاران “چنان نباشد”دیگر را میتوانیم برایتان بشماریم و با هر شمارش دردی به دردهایمان اضافه گردد و درصدی از انگیزه مان کشته شود.
دریابید این تربیت کنندگان خویش را که حق فراوانی بر گردن تک تک افراد اجتماع دارند،این امر میسر نیست مگر به یک طریق:
“نگاه مصرف کنندگی و فرزند ناخواندگی را از آموزش و پرورش دور کنید”
و درک کنید که این ارگان به صورت غیر مستقیم با تربیت سالانه هزاران دکتر و مهندس و مخترع و غیره بزرگترین تولید کننده است و نه مصرف کننده!!
بیش تر از این نوشتن فایده ندارد چرا که درد معلمان بر همگان آشکار است.
فقط با تدبیرتان دریابید معلمان را و امیدمان را ناامید نکنید.
با تشکر

۱٫دانش داداله زهی(دبیر زبان خارجه منطقه بمپور)
۲٫سعید بلوچی(دبیر تربیت بدنی منطقه ایرانشهر)
۳٫یونس عبدالهی(دبیر مطالعات اجتماعی منطقه دلگان)
۴٫عیسی دهانی(مدیر هنرستان منطقه ایرانشهر)
۵٫نیاز بلوچی(دبیر مطالعات منطقه نیکشهر)
۶٫عصمت محمدی(منطقه فنوج)
۷٫تقی عیسی نیا(زبان انگلیسی منطقه سیب و سوران)
۸٫ساجده بلوچی(دبیر فیزیک منطقه ایرانشهر)
۹٫عیسی یادگاری(تربیت بدنی منطقه ایرانشهر)
۱۰٫حبیبه صادقی پور(دبیر ریاضی منطقه قصرقند)
۱۱٫داریوش بارکزایی(منطقه دشتیاری)
۱۲٫وحید ایرندگانی(منطقه دشتیاری)
۱۳٫ابوبکر دامن زر ( سرباز/ ایرانشهر )
۱۴٫فریبا ملازهی ( چابهار)
۱۵٫محمد نعیم انوری ( سرباز / ایرانشهر )
۱۶٫پریسا محمدی(دبیر از فنوج)
۱۷٫عنایت الله حسینی(دبیر زبان منطقه سرباز)
۱۸٫عبدالغفار داداله زهی(مدیر هنرستان منطقه اسپکه)
۱۹٫عیسی نرماشیری(معاون دبیرستان دوره اول رازی منطقه ایرانشهر
۲۰٫یونس زین الدینی(دبیر تاریخ،قصرقند)
۲۱٫عبدالخالد بامری(دبیر فیزیک منطقه ایرانشهر)
۲۲٫حنیفه انوری(مسوول مشاوره منطقه لاشار)
۲۳٫مرتضی سهرابزاده(دبیر فنی برق،ایرانشهر)
۲۴٫ایوب بامری(دبیر زبان،ایرانشهر)
۲۵٫عادل دانش(دبیر زبان،منطقه لاشار)
۲۶٫زکریا دیودل(آموزگار ایرانشهر)
۲۷٫ عبدالواحد امیریان( معاون مجتمع بمپور)
۲۸٫ احمد نارویی( مدیر مجتمع بمپور)
۲۹٫عبدالحسین امیریان( معاون مجتمع بمپور)
۳۰٫ محمود رضا امیریان( معاون روستای میرآباد بمپور)
۳۱٫عبدالناصر امیریان( مدیر نمونه شهید باهنر بمپور)
۳۲٫محمد ادریس امیریان( مشاور دبیرستان امام‌ جعفر صادق بمپور)
۳۳٫محمد نور امیریان (دبیر دبیرستان نمونه دارالفنون بمپور)
۳۴٫زهره امیریان( دبیر دبیرستان قدس بمپور)
۳۵٫حلیمه دهانی( آموزگار دبستان عصمت بمپور)
۳۶٫ فرزانه مبارکی( دبیر دبیرستان ساربوگ قصرقند)
۳۷٫عبدالسلام کریمی(دبیر علوم تجربی دبیرستان رسول اکرم منطقه بمپور)
۳۸٫ حامد رییسی(دبیر مطالعات دبیرستان رسول اکرم محمدان منطقه بمپور)
۳۹٫ رحیم بخش بامری(دبیر کار و فناوری دبیرستان رسول اکرم محمدان بمپور)
۴۰٫ محمدرضا رزم پوش(مدیر دبیرستان رسول اکرم محمدان بمپور)
۴۱٫ عبدالرحمن خدایاری(معاون اجرایی دبیرستان رسول اکرم محمدان بمپور)
۴۲٫ جاسم رودینی(دبیر دینی و عربی دبیرستان رسول اکرم محمدان بمپور)
۴۳٫ مندوست محمدی(معاون پرورشی دبیرستان رسول اکرم محمدان بمپور)
۴۴٫ صدیق ایزدی نژاد (منطقه بمپور)
۴۵٫کیوان آذرنگ(دینی و عربی ایرانشهر)
۴۶٫ محمد ارفنداک (دبیر زبان و ادبیات فارسی منطقه لاشار )
۴۷٫ حوریه بیجارزهی(منطقه نیکشهر)
۴۸٫ نعیم آبسالان(منطقه راسک)
۴۹٫ محسن زارعی(منطقه ایرانشهر)
۵۰٫ سیما موحد(ریاضی ایرانشهر)
۵۱٫ محمدصدیق نارویی(دبیر زبان منطقه فنوج)
۵۲٫ محمد مشهدی(دبیر ریاضی دبیرستان معلم محمدان بمپور)
۵۳٫ زلیخا دانش(دبیر منطقه دشتیاری)
۵۴٫زهرا دانش(دبیر منطقه دشتیاری)
۵۵٫ سارا خوشخوی(مشاوره ایرانشهر)
۵۶٫ حمیده جمالزهی(ادبیات ایرانشهر)
۵۷٫ شعیب ملازهی (امور تربیتی بم پشت)
۵۸٫احسان رییسی نیا(معاون پرورشی منطقه ایرانشهر)
۵۹٫مرضیه جمالزهی(دبیرریاضی ایرانشهر)
۶۰٫رضوانه لشکرزهی(دبیرزبان ایرانشهر)
۶۱٫حمیده حق شناس(دبیرریاضی بمپور)
۶۲٫عادله ریگی(دبیرریاضی ایرانشهر)
۶۳٫میناشفیعی(دبیرریاضی ایرانشهر)
۶۴٫ناهیدهراتی(دبیرتربیت بدنی سرباز)
۶۵٫محمدرضا خمری(دبیر ایرانشهر)
۶۶٫صدیقه دهقانیان(دبیرریاضی ایرانشهر)
۶۷٫خدیجه زنگویی(دبیرفیزیک ایرانشهر)
۶۸٫فاطمه بخشی(مدیر متوسطه اول ایرانشهر)
۶۹٫سمیه هوتی(معاون مدرسه قصرقند)
۷۰٫اسما پولادزهی(آموزگار قصرقند)
۷۱٫ رخسانه رییسی (آموزگار قصرقند)
۷۲٫ حامد سندک زهی( راسک)
۷۳٫ عبداله ایرندگانی (دبیر علوم ایرانشهر)
۷۴٫اسلام احمدی (دبیر ادبیات ایرانشهر)
۷۵٫عبدالمجید رییسی (دبیر مطالعات ایرانشهر)
۷۶٫اسماعیل محمودزهی (دبیر زبان ایرانشهر)
۷۷٫ محمد اسلام زارعی (معاون آموزشی مجتمع بمپور)
۷۸٫فیض محمد درزاده (معاون آموزشی مجتمع راسک)
۷۹٫ عبدالغفار محمدی( دبیر زبان و ادبیات فارسی ««ایرانشهر»»)
۸۰٫حبیب الرحمن هادی( هنرآموزیزدان شناس رشته نساجی ایرانشهر)
۸۱٫ زهره ایزدپناه،دبیر عربی(روستای دهان،بخش بنت)
۸۲٫ کورش بامری (دبیرمطالعات اجتماعی ایرانشهر)
۸۳٫امان الله بایگان(بمپور)
۸۴٫محمود ایرندگانی(دبیر ریاضی لاشار)
۸۵٫عبدالمجید حسین زهی (دبیر علوم اجتماعی منطقه لاشار)
۸۶٫خدیجه ریگی(آموزش ابتدایی نیکشهر)
۸۷٫اسماعیل بلوچی(دبیر ریاضی نیکشهر)
۸۸٫عبدالواحد قربانی(ایرانشهر)
۸۹٫خالد سهرابزهی(مدیر مجتمع بمپور)
۹۰٫محمد امین شیروانی(آموزگار ایرانشهر)
۹۱٫مهدی رییسی(دبیر الهیات بنت)
۹۲٫ سلیمه دینارزهی( آموزگار بمپور)
۹۳٫ضیان بلوچی مدیر دبیرستان منطقه ایرانشهر
۹۴٫زینب اربابی معاون پرورشی منطقه ایرانشهر
۹۵٫زهراکوهکن معاون اموزشی منطقه ایرانشهر
۹۶٫زینب بامری معاون اجرایی منطقه ایرانشهر
۹۷٫ عبدالخالد بلو چی ( دبیر ریاضی منطقہ لاشار )
۹۸٫علی دیناری(دبیر ریاضی منطقه بمپور)
۹۹٫صدیقه امیری(بمپور)
۱۰۰٫یحیی صفایی(زاهدان)
۱۰۱٫صفیه افرازه(آموزگار پایه ششم منطقه بمپور)
۱۰۲٫یونس سهرابزهی(سرباز)
۱۰۳٫الهام نارویی(معاون مدرسه بمپور)
۱۰۴٫مهرافروز نارویی(آموزگار بمپور)
۱۰۵٫منصور نارویی(بمپور)
۱۰۶٫یعقوب صفایی(معاون اجرایی مجتمع بمپور)
۱۰۷٫مهراب کریمی(ایرانشهر)
۱۰۸٫ بهزاد بازدار (معاون هنرستان یزدان شناس ایرانشهر)
۱۰۹٫حامد محمودزهی (دبیر ریاضی منطقه دلگان)
۱۱۰٫حمید کدخدایی (دبیر ریاضی منطقه قصرقند)
۱۱۱٫امان محمدی (مدیر مجتمع از ایرانشهر )
۱۱۲٫غفور محمودزهی (معاون آموزشی مجتمع ایرانشهر)
۱۱۳٫ فخرالدین مبارکی (دبیر کاروفناوری منطقه لاشار)
۱۱۴٫حمیده محتاجی(قصرقند)
۱۱۵٫زبیده دیناری(قصرقند)
۱۱۶٫الیاس بامری(دبیر ادبیات راسک)
۱۱۷٫اسماعیل بامری(معاون آموزگار منطقه راسک)
۱۱۸٫شهناز بامری(معاون دبیر راسک)
۱۱۹٫بهزاد بیجارزهی(دبیر شیمی بمپور)
۱۲۰٫امید آرزو(منطقه بمپور)
۱۲۱٫خالد کدخدایی(معاون دبستان قصرقند)
۱۲۲٫حبیب الرحمن وزیری(امور تربیتی بمپور)
۱۲۳٫فاطمه توکلی(دبیر ادبیات منطقه فنوج)
۱۲۴٫حامد بلوچی(سرپرست شبانه روزی نیکشهر)
۱۲۵٫ادریس بلوچی نور(دبیر زبان منطقه لاشار)
۱۲۶٫امان بخش کریمی(مدیر مدرسه منطقه بمپور)
۱۲۷٫شعیب الرحمان خدام (دبیر ادبیات منطقه نوک آباد)
۱۲۸٫عبدالماجد دامنی(منطقه دشتیاری)
۱۲۹٫هاجره سالارزهی(دبیر عربی راسک)
۱۳۰٫نرگس زینلی(دبیر دین و زندگی راسک)
۱۳۱٫تقی کرم ایرندگان(دبیر زبان منطقه خاش)
۱۳۲٫ماه بی بی درخش(دبیر علوم منطقه دلگان)
۱۳۳٫مرضیه بلوچی(دبیر مطالعات ایرانشهر)
۱۳۴٫عبدالحق کلکلی(دبیر ریاضی ایرانشهر)
۱۳۵٫زلیخا حیدری(فنوج)
۱۳۶٫عبدالمجید دامنی(آموزگار شهرستان سرباز)
۱۳۷٫اسماعیل قلجایی(آموزگار منط
قه هیرمند)
۱۳۸٫ابوبکر کریم زایی(دبیر منطقه ایرانشهر)
۱۳۹٫وحید شیران زهی(مشاور منطقه فنوج)
۱۴۰٫ سارا رخشانی (فرهنگی زاهدان)
۱۴۱٫ آزاده عطاری (فرهنگی زاهدان)
۱۴۲٫ احسان میریان (دبیر هنر فنوج)
۱۴۳٫ محمدامیریان(کارشناس تعاون واموررفاهی قصرقند)
۱۴۴٫زینب اربابی(آموزگار منطقه فنوج)
۱۴۵٫مهرناز جمالزهی(ایرانشهر)
۱۴۶٫زینب ریگی(بمپور)
۱۴۷٫محمود سازور(دبیر ادبیات بمپور)
۱۴۸٫کیومرث کریمی دادکان(دبیر منطقه ایرانشهر)
۱۴۹٫عبدالقادر فولادی(منطقه لاشار)
۱۵۰٫ابراهیم گمشادزهی(معاون مجتمع منطقه میرجاوه)
۱۵۱٫یوسف دوکالی(دبیر ادبیات ایرانشهر)
۱۵۲٫ دادرحمن بکرام بهشت(دبیر ادبیات فارسی، منطقه راسک)
۱۵۳٫روح الله اکبری(معاون مجتمع از میرجاوه)
۱۵۴٫الهیار ریگی(آموزگار از میرجاوه)
۱۵۵٫خدانظر رامین(معاون آموزگار منطقه میرجاوه)
۱۵۶٫مهسا زارعی( دبیر منطقه لاشار)
۱۵۷٫اسداله آبادیان(منطقه راسک)
۱۵۸٫سامیه ستوده(دبیر زبان منطقه ایرانشهر)
۱۵۹٫سعیده هوتی(آموزگار قصرقند)
۱۶۰٫تاج بخش پاداش(دبیر ریاضی منطقه بمپور)
۱۶۱٫عاطفه نرماشیری(مربی پرورشی منطقه سرباز)
۱۶۲٫اله بخش آذرپویه(آموزگار منطقه بمپور)
۱۶۳٫بی بی فاطمه نور موسوی(دبیر عربی و دینی راسک)
۱۶۴٫عباسعلی محمودی(دبیر زبان منطقه هامون سیستان)
۱۶۵٫علی امینیان(ایرانشهر)
۱۶۶٫حمید بامری(دبیر زبان منطقه دلگان)
۱۶۷٫عبدالحمید خدایاری(دبیر ادبیات منطقه بمپور)
۱۶۸٫ عبدالوهاب نارویی( آموزگار بمپور، )
۱۶۹٫جان بی بی نارویی (بمپور) ۱۷۰٫آرزو نارویی( آموزگار بمپور)
۱۷۱٫ محمد نبی دیوبند(سرباز)
۱۷۲٫ محسن نارویی( دبیر سرباز) ۱۷۳٫صدیقه کدخدایی( دبیر بمپور)
۱۷۴٫ چنگیز باقری(دبیر ریاضی ایرانشهر)
۱۷۵٫ شه بخش کدخدایی
(مدیر مجتمع روستایی
شهرستان قصرقند)
۱۷۶٫ سلام جلال الدین ستوان
(دبیر ریاضی
منطقه دشتیاری)
۱۷۷٫ جمیل آزادی( ادبیات بنت) ۱۷۸٫محمدبلوچ کاره لیسانس فقه(بنت)
۱۷۹٫ادریس ایزدپناه فوق ادبیات(بنت)
۱۸۰٫مسلم درزاده امورتربیتی(بنت)
۱۸۱٫حبیب صابری ادبیات(بنت)
۱۸۲٫ابراهیم درزاده فوق ابتدایی(بنت)
۱۸۳٫نصیردرزاده زبان خارجه(بنت)
۱۸۴٫قاسم محمدنژاد ادبیات(بنت)
۱۸۵٫ستارمحمودزهی تاریخ(بنت)
۱۸۶٫هوشنگ کلوی علوم اجتماعی(بنت)
۱۸۷٫محمدکدخدایی لیسا عربی(بنت)
۱۸۸٫هوشنگ دلباخته فوق ریاضی(بنت)
۱۸۹٫عیسی ایزدپناه لیسنس اعربی(بنت)
۱۹۰٫مرادمحمدداودی عربی(بنت)
۱۹۱٫محمدبخش غلامزاده فوق علوم(بنت)
۱۹۲٫عبدالعزیز ایزدپناه لیسانس ریاضی(بنت)
۱۹۳٫کریم پرورش شهنویی لیسانس عربی(بنت)
۱۹۴٫کریمبخش روحانی لیسانس ادبیات (بنت)
۱۹۵٫شه بخش آزادی فوق ابتدایی(بنت)
۱۹۶٫واحدبخش رنجبر فوق ادبیات(بنت)
۱۹۷٫سعیدغلامزاده فوق ادبیات(بنت)
۱۹۸٫واحدبخش بلوچی فوق ابتدایی(بنت)
۱۹۹٫عباس امیری فوق ریاضی(بنت)
۲۰۰٫اسماعیل کریمی فوق لیسانس مدیریت آموزشی(بنت)
۲۰۱٫برکت میرلاشاری لیسانس ادبیات(بنت)
۲۰۲٫عبدالرسول شریف زاده فوق ابتدایی(بنت)
۲۰۳٫داود درزاده فوق ادبیات(بنت)
۲۰۴٫عیسی آزادی فوق لیسانس عربی(بنت)
۲۰۵٫احمد ربیسی لیسانس زیست(بنت)
۲۰۶٫مرادریسی لیسانس عربی(بنت)
۲۰۷٫محمدکدخدایی فوق ابتدایی(بنت)
۲۰۸٫کریم رودینی(دبیر ریاضی بمپور)
۲۰۹٫بهناز رودینی(آموزگار ابتدایی بمپور)
۲۱۰٫نگورمحمد بلوچ(آموزگار ابتدایی نیکشهر)
۲۱۲٫ایرج مارندگانی معاون اموزشی گزمنزل
۲۱۳٫محمدکیخا معاون اموزشی واموزگارکهنانی کش
۲۱۳اسماعیل جمال زهی معاون اموزشی گرمبیت بالا.
۲۱۴٫اسلام رکنی اموزگارابتدایی گرمبیت بالا
۲۱۵٫وحیدایرندگانی معاون اجرایی ریکوتل
۲۱۶٫اسحاق تنومندمعاون اموزشی کهیربرزبالا
۲۱۷٫سعیددیناری اموزگارکهیربرزبالا
۲۱۸٫رضادیناریاموزگارکهیربرزبالا
۲۱۹٫مهرانگیزدیناری اموزگارابتدایی کهیربرزبالا.
۲۲۰سوالی بلوچ معاون اموزشی ریکوتل
۲۲۱٫گل افروزامیرزهی اموزگارجغری بیت دو
۲۲۲٫محمدامین سابکی اموزگاردرگس
۲۲۳٫حلیمه سابکی اموزگاردخترانه درگس
۲۲۴٫محمدفراهی معاون اموزشی گرم بیت پایین.
۲۲۵٫جوادپناهی معاون اموزگارهوت گت بالا.
۲۲۶٫سعیدسرگلزایی اموزگارابتدایی سیدابادگرمبیت.
۲۲۷٫عبدالعزیزمگسانی اموزگارهوت گت پایین
۲۲۸٫عبدالوهاب بادگیسو معاون اموزشی جوییگ.
۲۲۹٫شهنازجنگجوابتری اموزگارابتدایی جوییگ.
۲۳۰٫عبدالقادرخاشی ناصری معاون اموزشی زین العابدین شیرگواز.
۲۳۱٫شیرمحمدرامش جان مدیرمجتمع شهدای وحدت شیرگواز.
۲۳۲٫ولی محمدملک زری معاون اجرایی ومعاون اموزشی شیرگواز
۲۳۳٫نورمحمدملک زری دبیرعربی ۲۳۴٫سیدمحمدملک زری دبیرزبان خارجه امام علی شیرگواز
۲۳۵٫حسین پیری صحراگرداموزگارزین العابدین شیرگواز
۲۳۶٫حبیب قادرشهری اموزگار.زین العابدین شیرگواز.
۲۳۷٫علی حسینی فیض ابادمعاون .اموزشی ستایش کیک سوچ
۲۳۸٫زهرا حسینی فیض اباداموزگارستایش کیک سوچ
۲۳۹٫هاجردادپوراموزگاردخترانه درگس
۲۴۰٫جوادرصوانی دبیرریکوتل.
۲۴۱٫کورش ساربانی دبیرریکوتل
۲۴۲٫داریوش بارگزایی.دبیر
۲۴۳٫عبدالستاربراهویی دبیرریکوتل.
۲۴۴٫ابوالفضل جهانتیغ اموزگارابتدایی ریکوتل.
۲۴۵٫حسین رودینی معاون اموزگارسیداباد.
۲۴۶٫یوسف نارویی اموزگارسیداباد
۲۴۷٫عبدالخالق بجارزهی معاون اموزشی کهیربرز
۲۴۸٫خاورسارانی اموزگارابتدایی کهیربرز
۲۴۹٫ماجددامنی اموزگارابتدایی.
۲۵۰کریم بخش رییسی معاون .اموزشی درگس.
۲۵۱٫محمدکیخواه کا شناس سواداموزی اداره دشتیاری.
۲۵۲٫شهدادوحیدی کارگزین اداره دشتیاری.
۲۵۳٫درمحمدجدگال حسابداراداره دشتیاری.
۲۵۴پرویزبهادریکارپردازاداره دشتیاری
۲۵۵٫ارسلان خاشی معاون اموزشی سیتار.
۲۵۶٫علیمرادرییسی معاون اموزشی،جغریبت دو
۲۵۷٫احمدوحیدی اموزگار
۲۵۸٫رحیم بخش عصمتی اموزگار
۲۵۹٫منصوربستان قسمت اداری اموزش اداره
۲۶۰٫انوربلوچ کارشناس امتحانات متوسطه
۲۶۱٫مهدی نرماشیری اموزگارابتدایی
۲۶۲٫خلیل تباسیده دبیرعلوم اجتماعی دمپک وشیرگواز.
۲۶۳٫زمان نرماشیری قجری دبیرکارودانش باهوکلات.
۲۶۴٫زیبا اربابی اموزگارزین العابدین شیرگواز.
۲۶۵٫زهراشهرکی اموزگارابتدایی کیک سوچ.
۲۶۶٫مهین شهرکی معاون اموزگاردخترانه کیک سوچ.
۲۶۷٫فاطمه شهرکی اموزگاردخترانه کیک سوچ.
۲۶۸٫افسانه میشکاردبیرتربیت بدنی. دخترانه کیک سوچ.
۲۶۹٫جان بی بی بامری معاون اموزشی هوت گت پایین.
۲۷۰٫حکیم هوت مدیرمجتمع دمپک.
۲۷۱٫ناصرمنصوری معاون اموزگارنوک ابادکوهدیم.
۲۷۲٫محمودمنصوری اموزگارنوک ابادکوهدیم.
۲۷۳٫لیلامنصوری اموزگارنوک ابادکوهدیم.
۲۷۴٫عباس منصوری معاون اموزگارجهادجماز
۲۷۵٫سمیه شهرکی دبیرعربی دخترانه کیک سوچ.
۲۷۶٫محمدرفیع کوسه معاون اموزشی دبیرستان کیک سوچ.
۲۷۸٫فریدون اسفندیاری معاون اموزگارکهن.
۲۷۹٫مطهره نارویی اموزگاردخترانه کیک سوچ.
۲۸۰٫اسیه نوروزی اموزگاردشتیاری.
۲۸۱٫اسیه ملازهی اموزگارابتدایی گ یکان راسک.
۲۸۲٫حواملازهی معاون دبستان گریکان راسک.
۲۸۳٫محسن قلندری اموزگارپیشن
۲۸۴٫نصرت محمدی اموزگارابتدایی زین العابدین شیرگواز.
۲۸۵٫حمیده مگسانی اموزگارابتدایی کیک سوچ
۲۸۶رشیدشفیعی معاون اموزشی صفرزهی.
۲۸۷٫نصرت شهرکی اموزگارگزمنزل
۲۸۸٫یوسف مرادی اموزگارکهیربرز.
۲۸۹٫نوازمحمدپارسا اموزگارکوهدیم نوک اباد.
۲۹۰٫عبدالرحمان حدگال اموزگارکوهدیم نوک اباد.
۲۹۱٫قادربخش اسوبارپلان.
۲۹۲٫رشیدسجادی اموزگارعورکی.
۲۹۳٫گل محمدرودینی اموزگارکوتیرو
۲۹۴٫مهردادامیریان دبیرسنگان.
۲۹۵٫عبدالخالق امیریان معاون اموزگارابتدایی
۲۹۶٫عبدالحکیم یزدان پناه معاون اموزگارکوهدیم پایین.
۲۹۷٫شریفه بادگیسواموزگارابتدایی چابهار
۲۹۸٫عبدالعزیزارباب دبیرسربازکلات
۲۹۹٫بی بگرستوده اموزگارکلات سرباز.
۳۰۰٫عبدی مگسانی اموزگارابتدایی زراباد.
۳۰۱٫بشیراحمدگلپسنداموزگارابتدایی زراباد.
۳۰۲٫خالدزمانی اموزگاردشتیاری.
۳۰۳٫حلیمه مارندگانی اموزگاردشتیاری.
۳۰۴٫فهیمه شهرکی اموزگارنگوردشتیاری.
۳۰۵٫ملیحه آذریان اموزگارریکوتل.
۳۰۶٫ارزوتابش اموزگارابتدایی ریکوتل
۳۰۷٫سعیدرودینی اموزگارقصرقند
۳۰۸٫محمدفیروزی اموزگاردشتیاری
۳۰۹٫رحیمه رحیمی اموزگاردرگس.
۳۱۰٫زینب بمپوری معاون درگس.
۳۱۱٫سیدوخیدهاشمی اموزش متوسطه اداره دشتیاری.
۳۱۲٫اله بخش تازکارشناس حقوقی اداره دشتیاری.
۳۱۳٫نوراله رضایی کارشناس مدارس قرانی اداره
۳۱۴٫محمدادریس پردل معاون متوسطه اداره.
۳۱۵٫حمیرارییسی اموزگارصدف چابهار
۳۱۶٫زهراطیبی نزاداموزشگاه صدف چابهار
۳۱۷٫محمدجماپوراموزگارپبشین.
۳۱۸٫مصطفی میرشکاری اموزگارپیشین.
۳۱۹٫محمدانوربارانزهی اموزگارپیشین راسک…
۳۲۰٫علیرضاخمراموزگارهوت گت
۳۲۱٫لیلا حیدری اموزگارستایش کیک سوچ.
۳۲۲٫ولی سابکی اموزگارزرابادکنارک.
۳۲۳٫بیبگررکنی اموزگارز بادکنارک
۳۲۴٫فرهادبازداراموزگارسرباز
۳۲۵٫صادق سرحدی اموزگارسرباز
۳۲۶٫مهدی،پیری اموزگار سرباز
۳۲۷٫امین علی صوفی اموزگارسرباز
۳۲۸٫حسین غنی مدبراموزگارسرباز.
۳۲۹٫فرزادکشتگراموزگارسرباز
۳۲۹٫هاشم بزی اموزگارسرباز
۳۳۰٫جوادپنجکه اموزگارسرباز
۳۳۱٫محسن سرگزی اموزگارسربازراسک.
۳۳۲٫امیدصفایی اموزگارراسک.
۳۳۳٫مجتبی پیرفلک اموزگارسرباز.
۳۳۴٫محمدجراموزگارسرباز
۳۳۵محمدشوردی اکبری کنارک
۳۳۶٫نادرسندک زهی دببرشیرگواز
۳۳۷عبدالصمدبارانی معاون مدرسه راهنمایی دمپک دشتیاری.
۳۳۸٫ بهروزمیرکازهی ریگی از سرباز
۳۳۹ ابراهیم قجری دبیر حرفه و فن از دلگان
۳۴۰٫عباسعلى محمودى دبیر زبان، سیستان
۳۴۱٫ عبدالحسین رییسی مشاور دبیرستان شهید رجایی دهان
۳۴۲٫ جمیله دشتبان دبیر ریاضی سرباز
۳۴۳٫ نظرمحمد اشنود آموزش ابتدایی چابهار
۳۴۴٫ عبدالاحد تباور آموزش ابتدایی چابهار
۳۴۵٫ احمد بیجاد دبیرستان دکتر حسابی ایرانشهر
۳۴۶ امیرسالاری آموزگار شهرستان راسک
۳۴۷٫حامد هاشم زهی معاون فنی هنرستان خاش
۳۴۸٫فریبا روانگرد دبیر ادبیات منطقه لاشار
۳۴۹٫ بهمن طوقی معاون دبیرستان منطقه بمپور
۳۵۰٫ محمد صدیق موذنی دبیر مطالعات ایرانشهر
۳۵۱٫ سلیمه اژدری ریاضی بمپور
۳۵۲٫وحید استادی ادبیات منطقه فنوج
۳۵۳٫ فرحنازمگسی آموزگار بمپور
۳۵۴٫ارسلان داداله زهی آموزگار بمپور
۳۵۵٫ عبدالواحد افضلزایی شهرستان سرباز(کلات)
۳۵۶٫عبدالغفوربهرامی نژاد دبستان ایمان بمپور
۳۵۷٫محمد یوسف داوری دبیر ادبیات ایرانشهر
۳۵۸٫تیمور شکل زهی ازمنطقه بم پشت

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن