کارمند ایران ایر زنده زنده در مینی بوس سوختند+فیلم و تصاویر وحشتناک

رکنا: تصاویر چهار نفر از پرسنل ایران ایر و سازمان هواپیمایى کشورى که در سانحه آتش سوزى مینى بوس کارکنان هما صبح امروز جان خود را از دست دادند.

به گزارش گروه حوادث رکنا، کاظم هاشم‌آبادی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اعلام خبر آتش‌سوزی مرگبار یک مینی‌بوس در بزرگراه آیت‌الله سعیدی درباره جزییات این حادثه Incident اظهار کرد: ساعت 7:20 صبح امروز آتش‌سوزی یک مینی‌بوس در بزرگراه آیت‌الله سعیدی، میدان فتح، نبش خیابان جرجانی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: آتش‌نشانان در کمتر از 3 دقیقه به محل حادثه رسیدند و اطلاعات اولیه اعلام شده به آتش‌نشانان حاکی از آن بود که هیچ محبوسی داخل مینی‌بوس نیست اما با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که 4 تن در میان شعله‌های آتش داخل مینی‌بوس گرفتار شده‌اند که به سرعت آتش‌نشانان حریق را اطفا کردند. وی تصریح کرد: پس از اطفای حریق، آتش‌نشانان با جسد بی‌جان 4 تن از سرنشینان مینی‌بوس (سه مرد و یک زن) مواجه شدند.

همچنین این مینی‌بوس اداری و در حال انتقال کارمندان به محل کار بود. هاشم‌آبادی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، تصریح کرد: هم‌اکنون کارشناسان سازمان آتش‌نشانی مشغول تحقیق درباره علت حادثه هستند، اجساد برای انتقال به پزشکی قانونی به عوامل انتظامی تحویل داده شده و عملیات پایان یافته است.

به گفته پرسنل آتش نشانى، به قدرى قدرت و سرعت آتش سوزى زیاد بوده که در عرض چند ثانیه منجر به فوت این عزیزان گردیده است

ویدیوی مربوط به این گزارش را در سایت اینترنتی “رُکنا” مشاهده نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا