کشته شدن جمعی پنج تن از بیسجی های بلوچ، فرستاده رژیم در جنگ داخلی سوریه

سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در پی کشته شدن جمعی از بسیجیان استان که در ماموریت در اصطلاح “ادبیات رژیم” مستشاری سوریه حضور داشتند اطلاعیه ای صادر کرد.
به گزارش عصر هامون به نقل از روابط عمومی و تبلیغات سپاه سلمان، در این اطلاعیه آمده است:
بار دیگر فضای استان ولایت مدار سیستان و بلوچستان به شمیم عطر شهید و شهادت عطرآگین شد.
شهدایی که این بار در راه دفاع از اسلام ناب محمدی(ص) و خط مقاومت در برابر استکبار و صهیونیزم بین الملل داوطلبانه به خط مقدم مبارزه در سرزمین سوریه شتافتند و پس از نبرد قهرمانانه که نشان از روحیه حماسی مردم این خطه از میهن اسلامی مان است به فیض شهادت نائل آمده و برگ زرین دیگری در تاریخ حماسی این سرزمین ثبت نمودند.

شهیدان بسیجی که با روحیه مثال زدنی خود اعم از شیعه و سنی خونشان درهم آمیخت و در دفاع از اسلام ناب محمدی(ص) و خط مقاومت در این راه جان خویش را نثار کرده و ثابت نمودند که شیعه و سنی در دفاع از اسلام ناب محمدی(ص) و خط مقاومت از هیچ چیزی حتی جان خویش مضایقه نخواهند کرد.
لذا بدین وسیله به اطلاع عموم مردم شهید پرور استان می رساند، پیکر مطهر این شهداء روز یکشنبه 94/9/8 به شرح ذیل تشیع و به خاک سپرده خواهند شد.
1- شهرستان نیکشهر: بسیجی شهید سلمان برجسته و بسیجی شهید عمر ملازهی
ساعت 8 صبح از مسجد فاطمه الزهرا(س) میدان شهدای گمنام
2- شهرستان دلگان بسیجی شهید نظر محمد بامری، بسیجی شهید اصغر بامری، بسیجی شهید مراد عبداللهی و بسیجی شهید پرویز بامری ساعت 8 صبح از مصلی امام علی(ع)
3- شهرستان بزمان بسیجی شهید سید محسن سجادی ساعت 8 صبح از مسجد جامع بزمان

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا