بي پولي تيم اعزامي هاكي استان را آواره كرد/ کاپیتان تیم: پول بازگشت به زاهدان را نداريم+ تصاویر

تیم هاکی استان سیستان و بلوچستان که برای شرکت در مسابقات امید اراک راهی این شهر شده بود به دلیل بحران مالی و عدم پرداخت هزینه برگشت در شهر اراک آواره شده و به گفته یکی از بازیکنان سه روز هزینه تهیه غذا نداشته اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی عصرهامون بحران مالی یکی از مشکلات جامعه ورزش سیستان و بلوچستان است که همواره شاهد حبس و یا آواره گی قهرمانان ورزشی استان پس از اتمام مسابقات در شهر میزبان هستیم.

در روز های اخیر تیم هاکی استان که برای شرکت در مسابقات امید اراک راهی این شهر شده بود به دلیل بحران مالی و عدم پرداخت هزینه برگشت در شهر اراک آواره شده و به گفته یکی از بازیکنان سه روز هزینه تهیه غذا نداشته اند.

وی گفت که اداره تربیت بدنی هیچ بودجه ای برای اعزام به مسابقات به ما نداد و رونوشت در خواست نامه ما نوشت که از ظرفیت های هیات استفاده کنید.

این بازیکن ادامه داد: اکنون ما در ترمینال مانده ایم و از خوابگاه اراک نیز ما را بیرون کرده اند و اینجا نیز هوا سرد است. وی با بیان اینکه اداره ورزش حتی برای تمرین با ما همکاری نکرد افزود: قبل از مسابقات تایم سالن را از ما گرفتند و ما بدون تمرین راهی مسابقات انتخاباتی تیم ملی شدیم.

شه بخش رئیس هیات هاکی استان با بیان اینکه سرپرست تیم تاریخ برگشت تیم را اعلام نکرده افزود: زمانی که هیات دست بنده افتاد هیچ اعتباری نداشت و سال ها بود که بچه های تیم در هیچ مسابقه ای شرکت نکرده بودند.

وی با بیان اینکه بنده شرایط مالی خود و هیات هاکی را می دانم ادامه داد: کیخا نژاد مربی تیم نزد من آمد و گفت بچه ها را برای مسابقات اراک اعزام کنیم که گفتم بودجه نداریم قرارم نیست از جیب شخصی خود هزینه کنم. وی ادامه داد: اما مربی تیم گفت از بچه ها کمک می گیریم تا انگیزه ایجاد شود ما هم به احترام این گفتم ایراد ندارد که اشتباه کردم و تیم را اعزام کردم.

رئیس تیم هاکی استان خاطر نشان کرد: برای بچه های تیم بلیط رفت گرفته و هزینه خورد و خوراک اولیه داده شد و تیم اعزام شد اما کوتاهی اقای کیخا نژا در خصوص تاریخ برگشت سبب شد تا این مشکلات پیش اید.

شه بخش اضافه کرد: ۲ روز بعد از مسابقات در اراک ماندند و بعد از اینکه آن ها را از خوابگاه بیرون کرده اند به بنده زنگ زدند که می خواهیم برگردیم گفتم حالا که ازخوابگاه بیرون شده اید زنگ زدید چرا زودتر نگفتید اتوبوس که هر روز نیست.

وی با بیان اینکه وظیفه سرپرست تیم است که کار بچه ها را راه بیندازد و سپس بیایید بگوید من اینقدر هزینه کرده ام که خارج از این موضوع نیست .

وی گفت: در حال حاضر پیگیر تهیه بلیط برگشت هستم. در تماسی که شب گذشته یکی از باریکنان با عصرهامون داشت خبر از برگشت تیم به زاهدان داد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا