درازهی در گفت‌وگو با فارس:هیچ اقدامی برای کمک به سیستان‌وبلوچستان نشده است/ صدور هزاران قبض برق با مبالغ سنگین

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ اقدامی از سوی مسئولان برای کمک به بحران استان سیستان و بلوچستان نشده است و ما بسیار گله‌مند و معترض هستیم.

محمد باسط درازهی نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با انتقاد از عملکرد مسئولان برای کمک‌رسانی به مردم سیستان و بلوچستان به دنبال گرمای اخیر، گفت: هیچ اقدام خاصی در طول یک هفته گذشته به مردم استان سیستان و بلوچستان از سوی دستگاه‌های ذیربط صورت نگرفته و ما به شدت از این عدم کمک‌رسانی گله‌مندیم.

وی افزود: همچنان قطع مکرر برق در استان وجود دارد و تعداد قابل توجهی از مردم هنوی برق ندارند و مشکل مضاعف این است که به دنبال قطع برق، آب هم درمنطقه قطع می‌شود.

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مسئله بعدی قبض‌های سنگین برقی است که برای مردم صادر می‌شود که مردم هزینه پرداخت آن را ندارند و در نتیجه شرکت برق، برق آنها را قطع می‌کند.

درازهی خاطرنشان کرد: بنده شخصاً بیش از 2 هزار و 500 قبض برق را که مبلغ آن بالای 500 هزار تومان بود به وزیر نیرو تحویل دادم که این خود نمونه بارزی از قبض‌های سنگین صادرشده برای مردم در این راستاست.

وی در پایان گفت:‌همچنان ما شاهد کاهش ولتاژ برق و قطع مکرر برق در استان هستیم که این باعث سوختن لوازم خانگی مردم شده که اعتراض بسیاری از مردم را نیز در پی داشته است.

Publisher: hd

Source: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960313001133

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا