دستگيري ده ها نفر ديگر در بلوچستان تحت عناوين مختلف

به گزارش ارسالي روز يکشنبه پايگاه اطلاع رساني پليس استان به ايرنا،فرمانده انتظامي سراوان اعلام کرد: در راستاي تشديد برخورد باقاچاقچيان فرآورده هاي نفتي، ماموران انتظامي اين شهرستان از خروج 10هزار و 990 ليتر مواد سوختي از کشور جلوگيري کردند.

 

سرهنگ دوم “غلامرضا جعفري” اظهار داشت: در اين خصوص دو دستگاه خودرو سوخت کش توقيف و به همراه مواد سوختي مکشوفه و چهار متهم دستگير شده تحويل مراجع قانوني شدند.
او افزود: دو سارق احشام و برنج نيز در اين شهرستان دستگير و براي سير مراحل قانوني به مراجع ذيصلاح ارجاع شدند.
جعفري تاکيد کرد: قاچاق مواد سوختي توسط افراد سودجو با خودروهاي متعدد سبب مخاطره آميز شدن جاده هاي ارتباطي استان شده که نيروي انتظامي به شدت با اين معضل برخورد مي کند.
اين گزارش حاکي است: فرمانده انتظامي خاش نيز گفت: در طرح مبارزه با قاچاق سوخت، هفت هزار ليتر فرآورده هاي نفتي در اين شهرستان کشف و ضبط شد.
سرهنگ دوم “سلطان سهرابي” اظهار داشت: در اين راستا پنج دستگاه خودرو توقيف و پنج متهم نيز دستگير شده و به همراه مواد سوختي مکشوفه تحويل مراجع صلاحيت دار قانوني شدند.
سهرابي افزود: با توجه به شرايط مرزي استان، فرهنگ سازي در رابطه با معضل قاچاق سوخت و جلوگيري از خروج اين سرمايه ملي ضروري است.
به گزارش ايرنا، استان سيستان و بلوچستان به سبب همجواري با دو کشور پاکستان و افغانستان همواره در معرض قاچاق موادسوختي، کالا، موادمخدر و غيره دارد. ک

 

http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=431116&IdZone=41

 

به گزارش ارسالي روز يکشنبه پايگاه اطلاع رساني پليس سيستان و بلوچستان به ايرنا، ماموران هنگ مرزي زابل هنگام گشت زني و کنترل نوار مرزي متوجه ورود غير مجاز يک عابر پياده به حريم امنيتي استان شدند.
مرزبانان ايراني پس از تعقيب و گريز و طي مسافتي اين قاچاقچي بنام”حميدرضا. ج” اهل و ساکن زابل را به همراه مقاديري سلاح دستگير کردند.
در بازرسي محموله فرد يادشده يک قبضه سلاح “وينچستر”، يک قبضه کمرشکن تک لول و پنج قبضه سلاح کمرشکن جفت لول شکاري، چهار بند اسلحه و يک کمربند جافشنگي کشف و ضبط شد.
بر اساس اين گزارش، متهم به همراه سلاح مکشوفه براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع ذيصلاح شد.
به گزارش ايرنا، منطقه سيستان با سه شهرستان زابل ، هيرمند و زهک به سبب قرار گرفتن در

همسايگي کشور افغانستان همواره در معرض قاچاق موادمخدر، سلاح، سوخت و کالا قرار دارد. ک/1

http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=430898&IdZone=41

 

كشف بيش از 5/2 مواد افيوني در استان
فرمانده پليس مبارزه با مواد مخدر استان سيستان و بلوچستان گفت: ماموران دلسوز اين اداره در سال جديد با اجراي طرح‌هاي ويژه و چنديد عمليات پليسي عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ و آنان را بسزاي عمل پليدشان رساندند.
خليل حريري اظهار داشت: از ابتداي سال جديد تاكنون حدود 5/2 انواع مواد مخدر شامل 2 هزار و 352 كيلو ترياك و 91 كيلو هروئين، 90 كيلو حشيش و 4 كيلو كراك از قاچاقچيان مواد افيوني كشف و ضبط شد و 51 قاچاقچي كه 46 نفر مرد و 4 زن بودند نيز تسليم محاكم قضايي شدند.
وي بيان كرد: در اين رابطه شش دستگاه خودرو قاچاقچيان به همراه يك سلاح انفرادي و سه دستگاه تلفن همراه از آنان توقيف شد.
فرمانده پليس مبارزه با مواد مخدر استان اخطار به قاچاقچيان و توزيع‌كنندگان مواد مخدر گفت: نيروي انتظامي براي حفظ و صيانت جوانان از بلاياي خانمان‌سوز و عواقب استفاده از آن به شدت با عوامل تهيه و توزيع مواد افيوني برخورد خواهد كرد.
انتهاي پيام/ر20

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8801250185

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا