ادعای کشف مخفیگاه گروهک ها در سیستان و بلوچستان

خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه پاسداران: سخنگوی وزارت کشور گفت: در پی اقدامات امنیتی در هفته‌های پایانی سال گذشته در سیستان و بلوچستان، مخفیگاه گروهک‌های تروریستی کشف شد و تعداد قابل توجهی از آنها دستگیر شدند.
0Share
0Share
0Share
0Share
حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت دستگیری اعضای گروهک تروریستی جیش‌العدل در سیستان و بلوچستان و مرزهای شرقی کشور، گفت: خوشبختانه در پایان سال گذشته در حوزه امنیتی و در سیستان و بلوچستان به‌لطف خدا کارهای بسیار خوبی انجام شد.

وی افزود: در پی اقدامات امنیتی که در سیستان و بلوچستان و در طی هفته‌های پایانی سال گذشته در این منطقه انجام شد، مخفیگاه گروهک‌های تروریستی کشف شد و تعداد قابل توجهی از آنها هم دستگیر شدند که البته باید این توفیقات را مرهون همدلی و همکاری همه نیروهای امنیتی، انتظامی، مرزداری، سپاه پاسداران و شورای تأمین استان سیستان و بلوچستان بدانیم.

سخنگوی وزارت کشور، اظهار داشت: تعدادی از عوامل، آمرین و قاتلینی که در سنوات گذشته افرادی را به شهادت رسانده بودند، دستگیر شده‌اند که خوشبختانه این کار در حال تکمیل است و این پرونده هرروز نسبت به قبل تکمیل‌تر می‌شود.

امیری با بیان اینکه روند تکمیل این پرونده خیلی خوب بوده و پیشرفت‌های خیلی خوبی نیز حاصل شده است، خاطرنشان کرد: در بررسی‌ها، عوامل ناامنی از سال 1386 به بعد معلوم و مشخص و تعدادی هم دستگیر شده‌اند که فعلاً این مقدار از جهت امنیتی قابل انتشار است که در آینده و به‌موقع اطلاع‌رسانی بیشتری صورت خواهد گرفت.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا