تجمع کارکنان اتوبوسرانی زابل در پی عدم پرداخت حقوق ۶ ماه اخیر

کارکنان اتوبوسرانی زابل در اعتراض عدم پرداخت حقوق ۶ ماه اخیر خود مقابل سازمان اتوبوسرانی این شهرستان تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زابل، کارکنان اتوبوسرانی زابل پیش از ظهر امروز در اعتراض به عدم پرداخت حقوق 6 ماه اخیر خود مقابل سازمان اتوبوسرانی این شهرستان تجمع کردند. یکی از حاضران در این تجمع در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زابل، اظهار داشت: متاسفانه در 6 ماه اخیر هیچ حقوقی دریافت نکرده‌ام و این امر مشکلات زیادی در روند تامین هزینه خورد و خوراک و زندگی خانواده من ایجاد کرده است.

این کارمند سازمان اتوبوسرانی زابل افزود: 6 ماه مدت خیلی زیادی است و در این مدت برای گذران زندگی از همه افرادی که می‌شناختم پول قرض کرده‌ام و ادامه این شرایط برای من ممکن نیست. وی به فرسودگی ناوگان اتوبوسرانی زابل اشاره کرد و گفت: با وجود فرسودگی این ناوگان و دشواری کار با اتوبوس‌های فرسوده، ما با تمام توان پای کار بوده‌ایم اما متاسفانه مسئولان در پرداخت حقوق ما کوتاهی می‌کنند.

این شهروند زابلی خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیکی سال جدید و فرا رسیدن ایام نوروز و بالارفتن هزینه خانواده و همچنین نیاز تامین پوشاک برای فرزندان، ضرورت دارد مسئولان هر چه سریعتر نسبت به پرداخت حقوق ما اقدام کنند. یکی دیگر از حاضران در این تجمع در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زابل اظهار داشت: در حالی که اکثر سازمان‌ها و ادارات با توجه به نزدیکی سال جدید در حال پرداخت پاداش و عیدانه به کارکنان خود هستند، اما مدتی طولانی است که از دریافت حقوق عادی خود محروم هستیم.

وی افزود: مردم منطقه سیستان از شرایط معیشتی ایده‌عالی برخوردار نیستند که بتوانند مدتی طولانی را بدون حقوق سر کنند؛ ضرورت دارد تا مسئولان مربوطه هر چه سریعتر به وضعیت ما رسیدگی کنند. این کارمند سازمان اتوبوسرانی زابل ضمن اشاره به فرسودگی ناوگان اتوبوسرانی منطقه سیستان، خاطرنشان کرد: نوسازی ناوگان اتوبوسرانی زابل از خواسته‌های به حق مردم سیستان است که حتماً باید به آن توجه شود و هر چه سریعتر در این راستا اقدام شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا