سفر به سوی مرگ در جاده های غیر استاندارد استان سیستان و بلوچستان / برخورد مرگبار دو خودرو در محور نیکشهر ایرانشهر/ کشته شدن ۵ تن در میان شعله ها + تصاویر

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: برخورد دو دستگاه خودرو و آتش گرفتن آنها در جاده نیکشهر – ایرانشهر پنج کشته و یک مجروح برجای گذاشت.
به گزارش طلوع کنارک به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان، سرهنگ محمدرضا کورسی در این باره اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی در ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در کیلومتر ۸۶ محور نیکشهر – ایرانشهر بلافاصله ماموران پلیس راه در محل حاضر شدند.

وی افزود: در پی این حادثه دو خودرو آتش گرفتند که پنج نفر کشته شد و یک زخمی آن توسط تیم های امدادی به بیمارستان انتقال یافت.

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، اضافه کرد: فاصله زیاد شهرها و روستاها، کم عرض بودن جاده و خواب آلودگی رانندگان از مهمترین دلایل وقوع حوادث رانندگی در جاده های جنوب سیستان و بلوچستان است.

گفتنی است : برخورد دو خودروی پژو در منطقه پل شیرآباد در محور ایرانشهر به نیکشهر روز گذشته 5 نفر کشته و یک نفر زخمی برجای گذاشت

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا