هرگونه عمل تروریستی، آدم ربایی و اعدام افراد محکوم است!

جمهوری اسلامی ایران نظامی تروریستی و تروریست پرور است که نه تنها نیروهای مخالف سیاسی خود را در داخل کشورمی‌رباید و از میان بر می‌دارد، بلکه در خارج از مرزهای کشورعملیات مرگبار تروریستی انجام می‌دهد و به کمک عوامل خود اقدام به ربودن افراد و انتقال آن‌ها  به ایران می‌نماید تا در میان مخالفان سیاسی نظام هراس افکنی کند و بتواند چند صباحی عمر سراسر ظالمانه و مخرب خود را به درازا بکشاند.

رژیم جمهوری اسلامی با ربودن حبیب الله چِعب ” کعبی ” رهبر سابق و از موسسان “جنبش نضال” در کشوری دیگر و انتقال وی به ایران که مغایر با تمام قوانین بین المللی است، نشان داد که رژیمی تروریستی است و از هیچ گونه اقدام دهشت ‌افکنانه چه در داخل  کشور و چه در سطح بین المللی فرو گذار نخواهد کرد.

برای پایان دادن به اقدامات تروریستی جمهوری اسلامی، لازم است جامعه‌ی جهانی ضمن محکومیت شدید این اقدام جمهوری اسلامی قدم‌های عملی را برداشته و آمران و عاملان این جنایت را مجبور به پاسخگویی کند. هر قدم عملی توسط دولت سوئد که آقای حبیب الله چعب تابعیت آن را دارد می‌تواند هم برای ایشان بسیار سرنوشت ساز باشد و هم عامل بازدارنده‌ای برای اقدامات تروریستی احتمالی رژیم در آینده باشد.

حزب مردم بلوچستان صدور و تأیید حکم اعدام آقای حبیب الله چِعب ” کعبی ” را قویاً محکوم می‌کند و از جامعه‌ی جهانی و سازمان‌های حقوق بشری در خواست می‌نماید برای لغو این حکم ناعادلانه و ضد بشری، جمهوری اسلامی را تا زمان باقی است تحت فشار قرار دهند.

جمهوری اسلامی با اقدامات تروریستی و آدم ربایی عامل ناامنی در سطح جهانی شده و خاورمیانه را به تباهی کشانده است. امنیت جهانی و امکان دموکراسی در ایران، تنها می‌تواند بدون حضور جمهوری اسلامی در قدرت امکانپذیر گردد.

حزب مردم بلوچستان / شانزدهم مارچ 2023

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا