کشته شدن هشام عزیزی سخنگوودو اعضای حزب انصارالفرقان

در ماهای اخیر در منطقه قصرقند و نیکشهر جنگ و گریزهای بین یک دسته از گروهی انصار فرقان و نیروها فرقه ای ایران روی داده بود. در آخرین درگیری طبق اخبار رسیده از منتطقه در یک درگیری در نزدیکی بافتان آقای هشام عزیزی و دو نفر از همراهان او به نام های صادق و مسلم بلوچزهی کشته شدند.

کشته شدن این گروه توسط سازمان انصار فرقان تایید نشده است.

گزارش از عصر هامون سایت وابسته به سازمان های فرقه ای ایران:

“هشام عزیزی” سرکرده گروهک تروریستی “انصارالفرقان” در سیستان و بلوچستان

حمیرا ریگی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون با اعلام این مطلب اظهار داشت: روز گذشته در یک عملیات به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) “هشام عزیزی” سرکرده گروهک تروریستی انصارالفرقان در سیستان و بلوچستان به هلاکت رسید.
گفتنی است: هشام عزیزی سرکرده گروهک تروریستی انصارالفرقان چند روز پیش در عملیات گسترده نیروهای امنیتی و انتظامی که در منطقه قصرقند انجام شد موفق به فرار از صحنه درگیری شده بود که وی در عملیات روز گذشته به همراه ‘صادق بلوچزهی و مسلم بلوچزهی’ از اعضای این گروهک به هلاکت رسیدند و دو نفر دیگر که راه پاک کن آنان بودند نیز دستگیر شدند.
این در حالی است که پیش تر سردار مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی جنوب شرق کشور در گفت و گو با عصر هامون گفته بود که 23 اسفند ماه 93 یک تیم چهار نفره گروهک انصار الفرقان توسط اداره اطلاعات استان مورد ضربه قرار گرفت که در این عملیات مقدار 70 کیلوگرم مواد منفجره آماده انفجار کشف شد.
وی ادامه داد: پس از پیگیری و عملیات پاکسازی محل اختفا اشرار و تروریست ها در منطقه ” گورکف” آغاز شد که چهارم اسفند 93 منجر به کشف خودرو گروهک و کشف 150 کیلوگرم مواد منفجره و کتابه های فرقه ضاله وهابیت شد.
بر اساس این گزارش روز گذشته در یک عملیات ویژه اشرار مسلح که با یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در حال عبور بودند با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان شناسایی و پس از تعقیب و گریز در منطقه بافتان طی درگیری سه تن از آنان به هلاکت و دو تن دیگر مجروح و دستگیر می شوند.
گفتنی است گروهک انصار القرقان از اتحاد دو گروه تروریستی ” انصار ایران” و “فرقان”صورت گرفته است که شرارت های زیادی در منطقه جنوب شرق انجام داده است.
انتهای پیام/
پنج شنبه، ۳ اردیبهشت ، ۱۳۹۴

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا