کمال گمشادزهی (مدیر یک مدرسه) فرزند سردار رحیم خان گمشادزهی در سراوان به ضرب گلوله کشته شد

زاهدان- مدیر مدرسه شهید قلنبر شهرستان سراوان در جنوب سیستان و بلوچستان صبح امروز مورد سوء قصد افراد مسلح قرار گرفت و جان خود را از دست داد.
زاهدان- مدیر مدرسه شهید قلنبر شهرستان سراوان در جنوب سیستان و بلوچستان صبح امروز مورد سوء قصد افراد مسلح قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار مهر، هدایت الله میرمراد زهی، نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی با تایید این خبر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: این اقدام صبح امروز در محل ورودی مدرسه رخ داده است و پیگیری‌های لازم در خصوص شناسایی عوامل این ترور با نیروهای امنیتی شهرستان و استان انجام شد که بنا بر اخبار اولیه، ضاربان این حادثه شناسایی شدند.

مدیر روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نیز در گفتگو با مهر بیان داشت: کمال گمشادزهی مدیر مدرسه شهید قلنبر شهرستان سراوان مقارن ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح امروز در حال عزیمت به محل کار خویش مورد هدف اشرار مسلح و ناشناس قرار گرفت.

علی مرادی بیان داشت: مدیر این مدرسه به دلیل اصابت ۶ گلوله به ناحیه شکم و لگن پس از انتقال به بیمارستان رازی شهرستان سراوان ساعاتی پیش جان به جان آفرین تسلیم کرد.

وی افزود: کمال گمشادزهی مدیر مدرسه شهید قلنبر سراوان دارای ۸ سال سابقه خدمت بود و پیش از این در شهرستان سرباز خدمت می کرد و مدت دو سال بود که به صورت انتقال موقت در شهرستان سراوان مشغول به کار شده بود.

وی افزود: وی دارای مدرک فوق لیسانس در رشته معارف بود و در دانشگاه آزاد سراوان نیز تدریس می کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، از ابتدای سال تاکنون چهار معلم از جمله عیسی شهرکی، جواد نوروزی، رضا سرگزی و کمال گمشادزهی در مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان به دلیل حملات مسلحانه جان خود را از دست دادند اما این حادثه بنا به گفته مسئولان محلی در پی درگیری طایفه‌‌ای رخ داده است.

شهرستان سراوان بیش از ۲۰۰ کیلومتر مرز زمینی مشترک با کشور پاکستان دارد و در ۳۴۵ کیلومتری زاهدان (مرکز استان سیستان و بلوچستان) واقع شده است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا