تراژدی تلخ پایان زندگی دختر 11 ساله زاهدانی/ بی پولی جان بهاره را گرفت

چندی پیش در پی چند مورد تماس تلفنی مردمی مبنی بر اعتیاد دو کودک 7 ساله و 2 ساله این سوژه در دست پیگیری این پایگاه خبری تحلیلی قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار بهداشت و سلامت عصر هامون، قصه تلخ روزگار بهاره شیردل دختر 11 ساله‌ ساکن زاهدان از آنجا آغاز شد که سرطان نفسش را به شماره انداخت و بی پولی امان پدر را برید تا این کودک 11 ساله روز های زندگی اش را با مرگ دست و پنجه نرم کند.
مهر ماه 93 بود که این پایگاه خبری در پی چند مورد تماس تلفنی مبنی بر دختر 11 ساله مبتلا به سرطان و وضعیت ضعیف بنیه مالی خانواده جهت درمان وی، این سوژه را در دست پیگیری قرار داد.
پس از انتشار این گزارش تماس های متعددی از سوی برخی مردم خیر استان و کشور داشتیم که یک خیر سیستانی ساکن مشهد به صورت کامل هزینه های درمان این دختر 11 ساله را تقبل کرد.

تمام هزینه های درمان کامل پرداخت می شود
این خیر در خصوص روند درمان بهاره که از 16 مهر آغاز شده است عنوان کرد: تمام هزینه های اسکان بهاره در مدت 20 روزی که در مشهد جهت درمان حضور داشته است تسویه و در حال حاضر مشکل اسکان حل شده است.
وی با بیان اینکه بهاره به مرکز شیمی درمانی امام رضا(ع) معرفی شده و درحال شیمی درمانی است، ادامه داد: تمام هزینه های درمانی بهاره تا زمان درمان کامل پرداخت خواهد شد.
میر بهاء الدین بیان کرد: 11 جلسه دیگر دوره پرتو درمانی برای بهاره باقی مانده است که انشاء الله به لطف خدا امیدواریم سلامتی خود را به دست آورد.

مرگ پایان تلخ زندگی بهاره
در تماسی که پایگاه خبری عصر هامون جهت پیگیری سلامت بهاره با راضیه صمدی داشت؛ وی با بیان اینکه دیگر بهار در جمع ما نیست گفت: 23 دی ماه بهاره پس از 3 عمل جراحی فوت شد.
وی در تشریح مرگ وی ادامه داد: پس از بازگشت از مشهد بار دیگر حال بهاره وخیم شد و به دلیل نبود خیر مجبور به سه عمل در شهر زاهدان شدیم که پس از عمل، غده کل بدن وی را گرفت که متاسفانه ماه قبل فوت شد.
وی در پایان از این پایگاه خبری بابت پیگیری مستمر قدردانی کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا