خیرین ، دانش آموز سرطانی زاهدانی را دریابند (نه غزه نه لبنان، محتاج، تهیدست، بیمار، مظلوم در جلوی چشمت ای آخوند شیعه و علمای اهل سنت بلوچ در بلوچستان ایران)

درد بیماری از یک طرف و درد ناتوانی مالی در پرداخت هزینه های درمان و نداشتن اسکان از سوی دیگر از مهمترین مشکلات خانواده بهار شیردل 11 ساله مبتلا به تومور سرطانی است.

خیرین ، دانش آموز سرطانی زاهدانی را دریابند
خیرین ، دانش آموز سرطانی زاهدانی را دریابند

به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از خط اول ، بهار شیردل ،دانش آموز زاهدانی است که ۱۱بهاراز عمرش می گذرد و یکسال است که به علت ابتلاء به بیماری تومور سرطانی صورت وسر و مشکلات جسمانی نتوانسته به مدرسه برود و به جای حضور در مدرسه روانه بیمارستان های تهران ومشهد ، درحال گذراندن دوره درمان می باشد.

دانش آموز بیمار قصه ما آرزو دارد شفا پیدا کند ویک بار دیگرمدرسه ، دوستان ومعلمان خود را ببیند وادامه تحصیل دهد.

راضیه صمدی مادر بهارکه هم اکنون در مشهد بهمراه همسرش علیرضا شیردل برای درمان بهار می باشند در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خط اول گفت: دو سال است که دنبال دوا و درمان بهار هستیم ، از آنجا که همسرم در حال حاضر بیکار می باشد هزینه های درمان برایمان سخت می باشد.

وی ادامه داد :نداشتن جا و مکان نیز از دیگر مشکلات ماست که خود هزینه بسیاری می برد درشهرغریب واقعا برایمان سخت است ، چه بسا شب ها وروزها که مجبوربودیم در محیط بیمارستان بگذرانیم.

مادر بهار هزینه های بالای درمان و درد و رنج ناشی از این بیماری و نداشتن اسکان مناسب را از مهمترین مشکلات زندگی خود و خانواده اش برشمرد و هم اکنون نیز در شرایط نابسامان مالی بسر می برند.

در این بین بودند افرادی که به این خانواده ازهیچ کمکی دریغ نکردند ،ازمعلمان مدرسه بهار وآقای موسی فردی دبیرآموزش وپرورش گرمی اردبیل وخیرین گمنام دیگر ،خیرین در هر جامعه نشانه، نماد و افتخار آن جامعه هستند و انتظار می رود که در این شرایط بهار شیردل را دریابند.

درپایان شماره کارت بانک ملی راضیه صمدی مادر بهار والتماس دعا

بانک ملی۶۰۳۷۹۹۱۸۷۰۸۶۶۳۸۵

بهار قبل از بیماری

بهار در ابتدای بیماری

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا