هدف اصلی آمریکا، تغییر رژیم اسلامی در ایران است گفتگو با هوشنگ امیر‌احمدی

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز دیروز، جمعه فاش ساخت که سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، سیا، “مایکل دی اندریا” را به عنوان مدیر جدید اداره تجسس بر ایران منصوب کرده است. نیویورک تایمز نوشت که آقای “دی اندریا” پیش تر، مسئول تعقیب اسامه بن لادن رهبر القاعده و همچنین برنامه هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا برای هدف گرفتن پیکارجویان بوده است.هوشنگ امیر احمدی، رئیس شورای آمریکائیان و ایرانیان در آمریکا و استاد روابط بین الملل در ایالت نیوجرسی می گوید که “مایکل دی اندریا” و اداره تجسس بر ایران بازوی اجرایی سیاستی هستند که علیه ایران در آمریکا شکل گرفته و هدف اصلی آن تغییر رژیم جمهوری اسلامی در ایران است.

نیویورک تایمز به نقل از منابع آگاه نوشته که این انتصاب تازه ترین نشانه سخت تر شدن رویکرد دولت دونالد ترامپ نسبت به ایران است. این روزنامه همچنین اعلام کرده است که یکی از اهداف اصلی انتصاب “دی اندریا” به عنوان مأمور جدید عملیات ویژه ایران در سازمان سیا، ایجاد نا امنی در ایران و تلاش برای “تغییر رژیم” است.

پس از نیویورک تایمز، روزنامه وال‌استريت‌ژورنال امروز شنبه گزارش داد که سازمان اطلاعات مرکزی آمريکا (سيا)، بخش جديدی را با مأموريت گردآوری و تحليل اطلاعات مربوط به ايران تشکيل داده است.

وال‌استريت‌ژورنال نوشت که اين تصميم نشان میدهد که ايران در اولويت‌های اصلی جاسوسان آمريکايی قرار گرفته است. روزنامه آمریکایی “واشنگتن اگزمینر” در تحلیلی متفاوت از دو روزنامه دیگر آمریکایی امروز، شنبه نوشت، این اقدام جدید دولت ترامپ برای ایجاد نا امنی در داخل ایران نبوده، بلکه برای مقابله با تحرکات ایران در منطقه و در سطح بین المللی است.

هوشنگ امیر احمدی به انتصاب “مایکل دی اندریا” اشاره می کند و می گوید اداره ویژه عملیات ایران افراد بسیار خطرناکی را به عنوان بازوی اجرایی سیاست جدید آمریکا علیه ایران سازماندهی کرده است.

افراد بسیار خطرناکی که مأموریت خود را تا رسیدن به نتیجه نهایی پی گیری می کنند. هوشنگ امیر احمدی می گوید تیم سیاسی عملیات علیه ایران، از اشخاص بسیار تندرو و مخالف جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است.

آنان مبارزه واقعی با رویکرد جمهوری اسلامی در منطقه را در چهارچوب تغییر رژیم در ایران تبیین می کنند. هوشنگ امیر احمدی می گوید ایجاد اداره عملیات ایران و انتصاب “مایکل دی اندریا” به عنوان مدیر آن، تکمیل شدن فرآیند طرح اجرایی آمریکا برای تغییر رژیم در ایران است .

برای شنیدن گفتگوی ما با هوشنگ امیراحمدی بر روی فایل صوتی بالا کلیک نمائید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا